Daikin Servisi

Fatih Daikin Servisi - 0850 303 36 30

Daikin Klima firmamız 1982 yılında İstanbul tarafından kuruldu. İlk kurulduğunda kimyasal üretimi için kurulan şirket daha sonraları soğutma sistemleri üretimine geçmiştir. Daikin firmamız 1982 yılında distribütörler vasıtasıyla Türkiye’de faaliyet sürdürmeye başlamıştır.  Firmamız bugün Türkiye’nin en geniş ürün yelpazesine sahip şirketi konumundadır.
 
Daikin Ürünleri
Bireysel Klimalar
Küçük Ticari Klimalar
Ticari Klimalar
Multi Split Klimalar
Hava Temizleyiciler
Daikin Kombi
Altherna
Fancoil Üniteler
Havalandırma Sistemleri
Çevreci Politikalarımız
Enerjiyi sürekli şekilde kullanma
Çevreci ve enerji tasarrufuna yardımcı
Ürünlerin geri dönüşüme kazandırılması
Çevreye uygun ürün oluşturmak
Avrupa seviyesinde kaliteli ürün oluşturmak
İletişime Geçmek

Ürünlerde meydana gelen sorunlarınızda resmi internet sitesinde belirtilen telefon numaralarını arayıp en kısa sürede çözüme ulaşabilirsiniz.
Klima & Kombi Dünyasında Adım Adım Liderliğe
Klima Ekonomik ve konforu teknolojiyle buluşturan Daikin  Klima kullanımındaki kolaylık ve yarattığı tasarruf ile sektörde rakiplerini geçmeye devam ediyor. Evler ve küçük işyerlerinin vazgeçilmez kombisi durumunda. Elektriği doğru kullanması sebebiyle Daikin elektrik tasarrufu sağlamaktadır.
Ekonomi ve Konforun Birleştiği Nokta
Piyasaya sürdüğü yeni yoğuşmalı kombilerle alevin boyutunu istediğiniz ölçüde ayarlamanıza olanak veriyor ve böylece gaz tasarrufunda bulunmanızı sağlıyor. Ürünlerimiz yerden ısıtmaya uygun şekilde çalışmaktadır. Firmamız kalitenin bir ekip işi olduğu bilincinde ve bu doğrultuda hareket etmektedir. Daikin firmamız gün geçtikçe kendini geliştirmekte gelişen teknoloji dünyasına ayak uydurup değerli müşterilerine en konforlu ve tasarruflu ürünleri sunmaktadır.


Etiketler : Fatih Daikin Servisi , Fatih Daikin Servisleri , Fatih Daikin Tamiri , Fatih Daikin Teknik Servisi , Fatih Daikin Bakım Servisi , Fatih Daikin Servis , Fatih Daikin Klima Servisi , Fatih  Daikin Kombi Servisi , Fatih  Daikin Servisi , Fatih  Daikin Servisleri , Fatih  İstanbul Daikin servisi , 

TIKLA ARA